İNDİRİMLİ EMLAK PROGRAMI

AYANER EMLAK EMLAK YAZILIMIMIZ İLE GAYRİMENKUL PORTFÖYLERİNİZİ YÖNETMENİZİ SAĞLIYORUZ!

Websel Dönüşüm" mottosu ile başlattığımız hareketin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için emlak yönetim programımızda sıradışı indirimler sunuyoruz. Bu indirimlerden yararlanmak için 30 saniyenizi ayırarak formumuzu doldurmanız yeterli.

FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
MAIL HİZMETİ VERİLİYOR MU ?
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
Emlak yönetim programı hizmetimizi yazılım portföyümüzde bulunan AYANER EMLAK web platformu aracılığı ile veriyoruz. Dolayısı ile başka bir kişi ya da kuruma lisanslama vb. ücretler ödemiyoruz. Web platformumuz en hızlı ve esnek kurulumu gerçekleştirmek üzere yapılandırılmıştır.
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
KURULUM NASIL OLUYOR?
Öncelikle alan adınızın bizim sunucumuza yönlendirilmesi gerekiyor. Bu aşamada birkaç alternatif bulunuyor:
* Alan adı yönetimine erişimimiz bulunan müşterilerimiz için tüm ayarları ücretsiz yapıyoruz.
* Eğer böyle bir imkan yoksa sistemimize bağlı çalışacak yeni bir alan adını sizin adınıza alıyoruz ve ayarları ücretsiz yapıyoruz.
Alan adınızda yayınlanacak web platformuna hem gayrimenkul yönetim paneli hem de panelde eklediğiniz emlakları kiralık,satılık vb. şekilde gösteren entegre emlak web sitesi dahildir.
Paneliniz ve web siteniz kullanıma hazır olarak teslim edilir. Sistemde kullanıcı sınırı yoktur ( Kullanıcı sınırı sistemin optimum verimle çalışacak sınır çerçevesinde belirlenir).
HİZMET SÜRESİ NE KADAR?
Kullanım için herhangi bir aylık ücret, üyelik ücreti vb. bulunmamaktadır. Kurulum,barınma ve mail hizmeti için toplu alınan ücret 1 yıl için geçerlidir. İknci yıldan itibaren kullanım ücreti söz konusu olur.
MAIL HİZMETİ VERİLİYOR MU ?
Mail hizmeti YANDEX KURUMSAL MAIL alt yapısı kullanılarak verilir. Yandex sisteminin sunduğu imkanlar çerçevesinde mail sayısı ve kapasiteleri sınırsızdır. Yandex tarafında tüm mail ayarlarını yaparak teslim ediyoruz.
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
Tüm gün boyunca 0850 3045479 numaralı destek hattımızı arayabilir, destek@ayaner.com adresine mail gönderebilir, Destek Talebi Oluşturma Sayfamızdan direkt olarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Web sitenize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ücreti mukabili ekstra sayfa eklettirebilirsiniz.


* %50 indirimli hizmet dönemsel bir uygulamadır. Firmamız indirimin uygulanmasını geçici olarak ya da tamamen kaldırabilir. Talep iletimi sonrası tasarım ve kurulum süreci başlamış olan müşterilerimizin hakkı saklı kalmaktadır.