İNDİRİMLİ E-MAIL PAZARLAMA

MAILGOING SİSTEMİMİZ İLE MAIL MARKETING ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ!

Websel Dönüşüm" mottosu ile başlattığımız hareketin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için mail pazarlama - mail marketing hizmetimizde sıradışı indirimler sunuyoruz. Bu indirimlerden yararlanmak için 30 saniyenizi ayırarak formumuzu doldurmanız yeterli.

FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
Mail Marketing hizmetimizi yazılım portföyümüzde bulunan tescilli MAILGOING web platformu aracılığı ile veriyoruz. Dolayısı ile başka bir kişi ya da kuruma lisanslama vb. ücretler ödemiyoruz. Web platformumuz en hızlı ve esnek kurulumu gerçekleştirmek üzere yapılandırılmıştır.
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
KURULUM NASIL OLUYOR?
Öncelikle alan adınızın gönderici alan adı olarak ayarlanması gerekiyor. Bu aşamada birkaç alternatif bulunuyor:
* Alan adı yönetimine erişimimiz bulunan müşterilerimiz için tüm ayarları ücretsiz yapıyoruz.
* Eğer böyle bir imkan yoksa mailing çalışmalarınız için sistemimize bağlı çalışacak yeni bir alan adını sizin adınıza alıyoruz ve ayarları ücretsiz yapıyoruz.
Alan adındaki işlemler sizin spam amaçlı gönderim yapmayan, uluslararası standartlarda mail pazarlama kriterlerine göre dijital pazarlama ve tanıtım yapan bir kişi ya da kurum olduğunuzun teyidi içindir.
Alan adındaki işlemlerin hemen ardından tüm toplu mail gönderimlerinizi yapabileceğiniz MAILGOING PANELİ hazırlanarak teslim edilir. İstediğiniz zaman tüm gönderim ve analiz işlemlerini yapabilirsiniz.
HİZMET SÜRESİ NE KADAR?
Kullanım için herhangi bir aylık ücret, üyelik ücreti vb. bulunmamaktadır. Kullanacağınız kadar mailing kredisi alarak 1 yıl içinde istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
Tüm gün boyunca 0850 3045479 numaralı destek hattımızı arayabilir, destek@ayaner.com adresine mail gönderebilir, Destek Talebi Oluşturma Sayfamızdan direkt olarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Web sitenize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ücreti mukabili ekstra sayfa eklettirebilirsiniz.


* %50 indirimli hizmet dönemsel bir uygulamadır. Firmamız indirimin uygulanmasını geçici olarak ya da tamamen kaldırabilir. Talep iletimi sonrası tasarım ve kurulum süreci başlamış olan müşterilerimizin hakkı saklı kalmaktadır.