İNDİRİMLİ WEB SİTESİ

MODERN BİR WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BURADASINIZ!

Websel Dönüşüm" mottosu ile başlattığımız hareketin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için web tasarım hizmetimizde sıradışı indirimler sunuyoruz. Bu indirimlerden yararlanmak için 30 saniyenizi ayırarak formumuzu doldurmanız yeterli.

FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
MAIL HİZMETİ VERİLİYOR MU ?
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
FİYAT NEDEN BU KADAR UYGUN ?
Web tasarım hizmetimizi kendi ürünümüz olan tescilli Ayaner.NET web platformu aracılığı ile veriyoruz. Dolayısı ile başka bir kişi ya da kuruma lisanslama vb. ücretler ödemiyoruz. Web platformumuz en hızlı ve esnek kurulumu gerçekleştirmek üzere yapılandırılmıştır. Bu fiyattaki web sitesi hizmetinde web siteniz ANA SAYFA, İLETİŞİM ve BLOG yapılarından oluşur. Hizmetleriniz, makaleleriniz ,ürünleriniz; sınırsız yazı ekleme özelliği olan BLOG modülünde yayınlanabilir. Örnek web sitesi : http://gündoğdunakliyat.com/
KURULUM NASIL OLUYOR VE HİZMET SÜRESİ NE KADAR ?
Alan adınız DNS ayarı ile bizim sunucumuza yönlendiriliyor, ilgili içerikleriniz(Hakkımızda yazınız,logonuz vs.) sizden alınarak web sitesine aktarılıyor. Eski web sitenizden içerikleri ücretsiz aktarabiliyoruz. Standart olarak bir yıl boyunca web siteniz kesintisiz çalışmak üzere ayarlanır. Bilişim sektöründe standart olduğu üzere her yıl hizmet yenileme ücreti söz konusu olur.
MAIL HİZMETİ VERİLİYOR MU ?
Mail hizmeti YANDEX KURUMSAL MAIL alt yapısı kullanılarak verilir. Yandex sisteminin sunduğu imkanlar çerçevesinde mail sayısı ve kapasiteleri sınırsızdır. Yandex tarafında tüm mail ayarlarını yaparak teslim ediyoruz.
DESTEK HİZMETLERİ NELERDİR ?
Tüm gün boyunca 0850 3045479 numaralı destek hattımızı arayabilir, destek@ayaner.com adresine mail gönderebilir, Destek Talebi Oluşturma Sayfamızdan direkt olarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Web sitenize ihtiyaç duyduğunuz her zaman ücreti mukabili ekstra sayfa eklettirebilirsiniz.


* %50 indirimli hizmet dönemsel bir uygulamadır. Firmamız indirimin uygulanmasını geçici olarak ya da tamamen kaldırabilir. Talep iletimi sonrası tasarım süreci başlamış olan müşterilerimizin hakkı saklı kalmaktadır.