HİZMET SÜREÇLERİMİZ

 
Talebinizi İletmenizin Ardından Ön DeğerlendirmeAyaner CMS hizmetimizi inceleyip iletişime geçerek bilgi aldığınız andan itibaren taleplerinizi nasıl karşılayabileceğimiz ile ilgili ön bilgilendirme alıyorsunuz. Bilgilendirme içeriğimizde yer alan standart fiyatlandırma unsurlarının tümü objektif kriterler çerçevesinde PAZARBULUTU E-Ticaret Sistemimizde yer almaktadır.
 
Web Sisteminin Yapısının PlanlanmasıBu aşamada talebinizdeki içeriğin incelenmesi ardından elde edilen sonuçların AYANER CMS hizmetimizdeki unsurlar ile birlikte değerlendirilmesi sağlanır.  Bu değerlendirmeler ile planlama çalışmalarının yürütülmesi sağlanır.
 
Plan İçeriğinin Dizayn ve Uygulama ÇalışmasıSistemin planlanması aşamasında oluşturulan yapı görsel ve metin içerikleri olarak AYANER CMS dahilinde yapılandırılır. Bu yapılandırma çerçevesinde kullanılabilecek materyaller aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Mevcut kurumsal görsel ve yazı içerikleriniz
Lisanslı ve yüksek çözünürlüğe sahip görsellerimiz
İsteğinize göre hazırlayabileceğimiz sektörel içerikli anlatımlar
 
Sistemin Demo Yayını İle Test FaaliyetleriPlan içeriğinin dizaynını içeren sistemin taleplerinizle uyumlu olmasının ve teknik değerlendirmelerin yapılabilmesi açısından sistem test adresinde yayına alınır.
Karşılıklı istişarelerimiz neticesinde test yayında gerekli düzenlemeler yapılır ve mutabakat aşamasına geçilir.
 
Kurgulanan Sistemin Yayına AktarılmasıTest faaliyetlerinin karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak tamamlanmasının ardından Yayın Çalışmaları başlatılır. Sırası ile aşağıdaki adımları izleriz :

Yayın yapılacak domain-alan adının ya da adlarının seçimi
Sistemin belirlenen domain ya da domainler üzerinde yayını
AYANER CMS Web Sitesi Yönetim Paneli "Yönetici Hesap" bilgilerinin teslimi
 
Yayında Olan Sistemin ÜcretlendirilmesiSistemin yayınlanmasının ardından mevcut yapı çerçevesinde ortaya çıkan 
fiyatın tahsilatı gerçekleştirilir.

Nakit olarak ödeme yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası Sanal POS altyapısını kullandığımız SSL güvenliğe sahip PAZARBULUTU.COM 
E-Ticaret sistemimizden de kredi kartları ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.