Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi
WEBSEL DÖNÜŞÜM

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram

Instagram için kare formatta ürün,hizmet ve haber içeriği oluşturuyoruz.

Twitter

Twitter için bu platforma uygun haber akışı formatında içerik oluşturuyoruz.

Facebook

Facebook için dikdörtgen formatta ürün, hizmet, reklam vb. içerikler oluşturuyoruz.

Linkedin

Linkedin konsept yapısına uygun formatta şirket sayfası ve içeriği yönetimi yapıyoruz.

01

Sosyal Medya Hesaplarının Açılması

Sosyal medya hesaplarınız açılmamış durumda ise cep telefonunuza ve mail adresinize bağlı olacak ve sahipliği sizde olacak şekilde hesap açılımlarını yaparız. Hesapların açılımını sizin bilgisayarınıza bağlanarak online canlı görüşme esnasında yaparız.

Böylece hesap sahipliğinizi direkt edinmiş olursunuz. Hesaplar açıldıktan sonra gereken ayarları biz aynı gün içinde yaparız.
02

Sosyal Medya Hesaplarının Kontrolü

Zaten sosyal medya hesaplarınız mevcutsa teknik olarak kontrol ederiz. Eksik ve hatalı bir ayar varsa sizi de bilgilendirerek çözümleriz. Amacımız hesaplarınızın oluşturulacak içeriklerin yayınının standartlara uygun şekilde yapılmasını sağlayacak şekilde yapılandırılmış olmasıdır.
03

Paylaşım Takviminin Oluşturulması

Tanıtımının yapılması istenen ürün, hizmet ve etkinliklerin yoğunluğuna göre bir paylaşım takviminin oluşması için öncelikle haftalık ya da aylık dönemde hangi platform için kaçar adet içerik hazırlanması gerektiği ile ilgili değerlendirme yapılır.

Hedef kitlenize ve sektörünüze göre uygun içeriklerin hangi sosyal medya platformunda hangi sıklıkta yer alması gerektiğini bütçenizle bağdaştırarak bir paylaşım takvimi haline getiririz.

HİZMETİMİZİN DETAYLARI

Sosyal medya içerik üretimi ile ilgili sizlere nasıl destek verdiğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.