Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

Web Tasarım

web-dizayn-ekibi-D6P7QX54__
WEBSEL DÖNÜŞÜM

Web Tasarım Hizmetimiz

Bir web sitesini ilk anda akla gelmeyen bir çok özelliği ile etkin bir şekilde kullanmanız, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinize müthiş katkı sağlar.

01

Alan Adınızı Netleştirin

Alan adınız ( örn. alanadiniz.com ) varsa hosting için alan adı yönetim panelinde işlem yapılması gerekir. Alan adı yoksa müsait olan bir alan adını temin ederiz. Tüm bu süreçlerde size birebir yardımcı oluyoruz.

Alan adınızı com.tr olarak almak isterseniz marka tescil evrağınızı ya da isim soyisim üzerinden alacaksanız kimlik kartınızı ilgili alan adı kayıt firmasına ibraz etmeniz gerekiyor. Belgeleri direkt siz ulaştırıyorsunuz mail yoluyla. Biz de ardından takip ediyoruz. Alan adlarının sahipliği sizde olacak şekilde hareket ediyoruz.
Domain word made of square letter word on wooden background.
02

Web Sitesi İçin Tema Seçin

www.ageekmarketer.net web sitesi tema demo adresimizden web sitenizin nasıl görünmesini istiyorsanız ona uygun bir seçim yapabilirsiniz. Siteye girdiğinizde kapak görsellerine tıkladığınızda ayrı bir web sitesi demosu açılır. Beğeninize göre bir görünüm bulana kadar incelemelere devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz demo temayı bize bildirmenizi bekleriz.
03

Web Sitesi Tasarımı ve Yayını

Tema seçiminizi yapmanızın ardından web sitenizi demo içeriklerle oluştururuz. Ardından sizden gelecek içerikleri tasnif ederiz. Hizmetlerinizle ve hedef kitlenizle uyumlu görsel ve videoları lisanslayarak sitenizde kullanırız.
04

Yayın Sonrası Online Eğitim

Web sitenizin tüm içerikleri ve ayarları tamamlandıktan sonra sayfa görünüm ve güvenlik testleri yapılır. Öte yandan revize taleplerinizi değerlendirerek sitede uygularız.

Ardından yayın sağlanır ve 1 saat ücretsiz panel eğitimi için randevu almanız beklenir.

Sitelerimizin Özellikleri

Sizin için oluşturduğumuz web sitelerinin hangi faydalı özelliklere sahip olduğu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.