Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

Google Haritalara Kayıt

WEBSEL DÖNÜŞÜM

Google Haritalara Kayıt Hizmeti

Google İşletmeler sisteminde kurumsal olarak yer almanız için tüm ayarlar yapılır.

Adresiniz Google sisteminde kaydedilir ve teyit edilir.

Kurumunuza ait tüm bilgiler, hizmet ve ürünlerinizle ilgili temel bilgiler Google Profilinizde tanımlanır ve yayınlanır.

HARİTALARA KAYIT SÜRECİ

Google haritalara kayıt hizmetini yürütmek için yaptığımız çalışmaları adım adım izah ediyoruz.

01

Gmail Adresi Tahsisi

İşletmenizin, ofisinizin ya da işi yaptığınız mekanın Google Haritalar uygulamasında gözükmesi için öncelikle bir gmail adresine ihtiyaç vardır.

Biz işlemlerin daha hızlı yürümesi için yeni bir gmail adresi açarız ve bilgileri sizinle paylaşırız. Haritaların yönetimi bu hesap aracılığı ile her zaman sizde olacak şekilde ayarlarız
google-haritalar-gorunumu
02

Google Haritalar Sistemine Kayıt

Gmail adresi üzerinden Google Haritalar panelinde öncelikle iş yaptığınız yerin adresi tam nokta tespiti ile sisteme eklenir.

İşyeri telefonunuz ve adresiniz üzerinden Google tarafından yapılan doğrulama takip edilir ve kurumunuza ait tüm bilgiler sistemde tanımlanır.
google-isletme-profili
03

İşletme Profilinde Tanıtım Yayınları

Google İşletme profilinde kurumunuzun adresi Google Haritalarda gösterilir. Bu faydalı özelliğin yanında pazarlama ve tanıtımınıza yardımcı olacak başka özellikler de vardır.

Google profilinize müşterileriniz için indirimli teklifler yayınlayabilir, ürün ve hizmetlerinize ait imaj ve açıklamalar ekleyebilirsiniz.
google-isletme-profili-yayin

GOOGLE HARİTALARA KAYIT TALEBİ VE ÜCRETİ

Google Haritalara Kayıt ile ilgili hizmetimizden faydalanmak için talep formu doldurabilir ya da direkt satın alma işlemi yapabilirsiniz.