Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

SEO Danışmanlığı

WEBSEL DÖNÜŞÜM

SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO ( Search Engine Optimization )  : Arama Motorları Optimizasyonu

Bir web sitesi, Google başta olmak üzere arama motorları ile ne kadar uyumlu olursa aramalarda ön plana çıkması o kadar kolay oluyor.

Bu uyum için yapılabilecekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

SEO Danışmanlığı Süreci

SEO danışmanlığı ile ilgili hizmetimizden faydalanmak için talep formu doldurabilir ya da direkt satın alma işlemi yapabilirsiniz.

01

Site Hızı İçin Sunucu Güncelleme

Web sitesinin barındığı hosting sistemi ne kadar güçlü ve hızlı olursa web siteleri de o kadar hızlı açılır. Google hızlı açılan siteleri sever, ziyaretçiler daha da çok sever 🙂

Genelde web siteleri yayınlandığında standart hosting sistemlerini kullanırlar. Çünkü daha hızlı sunucular için ek yatırım gerekir.

Web sitesi içeriği itibarı ile çok sayıda ürün içeren bir e-ticaret mantığında çalışıyorsa yda yoğun bir makale içeriğine sahip, sunumların yer aldığı geniş bir blog sitesi ise ek sunucu yatırımı yapmak mantıklı olur. Daha az içeriğe sahip sitelerin ek yatırım yapmadan önce SEO için yapılabilecek diğer adımları düşünmek daha mantıklı olur.
02

İçerik Üretimi

Arama motorları web sitesinde çok doğaldır ki içerikleri analiz ederler. Dolayısı ile hem siteyi ziyaret edenlerin faydalanacağı güncel bilgilerin yer alması Google tarafından da ödüllendirilir ve site ön plana çıkar.

Google yapı olarak internette arama yapan kişilere en güncel ve nitelikli içerikleri göstermeyi amaçlar.

İçeriği hem site sahibi hem de SEO danışmanlığı alınan profesyonel ekip hazırlayabilir. Bu işlemler birlikte de yapılabilir. Web sitesi firması site sahibi kurumun/kişinin ulaşmak istediği hedefleri GOOGLE altyapısına uygun ayarlarken ziyaretçilerin de sıkılmadan ilgi göstereceği şekilde kurgular.

İçerikler web sitesinde yayınlanacağı gibi sosyal medya mecralarında da yayınlanabilir.
03

SEO Hizmet Kalemleri

Anahtar kelime araştırması: Bu hizmet, web sitesinin hedef kitlesine uygun anahtar kelimelere odaklanarak web sitesinin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesine yardımcı olur. 10 Adet sayfaya kadar yapılır.

Metin içeriğinin optimizasyonu: Bu hizmet, web sitesindeki metin içeriklerinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar ve aynı zamanda ziyaretçilere daha iyi bir kullanım deneyimi sunar. 10 Adet sayfaya kadar yapılır.

Bağlantı inşası: Bu hizmet, web sitesine yüksek kaliteli bağlantılar kazandırarak arama motorları tarafından daha değerli bir web sitesi olarak görülmesine yardımcı olur. Yayınlanan mecranın ücretleri ekstra olarak değerlendirilir. Ücretsiz olan yerlerde gerekli çalışma hizmete dahil olarak yapılır.

Analizler: Bu hizmet, web sitesinin arama motorlarında nasıl performans gösterdiğini ve hangi alanlarda iyileştirme yapılması gerektiğini belirleyen detaylı analizler sunar.

Teknik SEO: Bu hizmet, web sitesinin arka planında yer alan teknik ayrıntıların optimize edilmesine yardımcı olur ve web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını sağlar. WordPress site hızlandırma eklentisi ile web sitesinin hızını ve performansını artırma sağlanır. İçerik yönetimi: Bu hizmet, web sitesindeki içeriklerin güncellenmesine ve yeni içerikler eklenmesine yardımcı olur, böylece web sitesi arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde edebilir. 300 'er kelimeden oluşan maksimum 10 adet yazı içeriği hazırlanır. Üretilecek içerik hem web sitenize eklenecek yazı ve sunum hem de sosyal medyada paylaşmaya uygun içerik şeklinde olur.

04

Reklamlar

SEO çalışmaları yapılırken hedeflerin büyüklüğüne göre çalışmaların mutlaka reklam faaliyetleri ile desteklenmesi gerekir. Zamanlaması ve bütçesi site sahipleri ile danışman firma arasındaki iletişime göre planlanır, uygulanır ve sonuçları analiz edilir.

SEO DANIŞMANLIĞI TALEBİ VE ÜCRETİ

SEO danışmanlığı ile ilgili hizmetimizden faydalanmak için talep formu doldurabilir ya da direkt satın alma işlemi yapabilirsiniz.