Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

Web Tasarım

WEBSEL DÖNÜŞÜM

Web Tasarım Hizmeti

Bir web sitesini ilk anda akla gelmeyen bir çok özelliği ile etkin bir şekilde kullanmanız, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinize müthiş katkı sağlar.

Web tasarım yaptırmaya karar vermeden önce çoğu kişinin aklında şu sorunun olduğunu görüyoruz: “Web tasarım süreci nasıl işliyor?” . Bu sorunun cevabını bu sayfamızda detaylı şekilde anlatıyoruz. Böylece web tasarım kararınızı vermenize yardımcı oluyoruz.

Detaylı hizmet sunumu için şifreyi giriniz

01

Alan Adınızı Netleştirin

Alan adınız ( örn. alanadiniz.com ) varsa hosting için alan adı yönetim panelinde işlem yapılması gerekir. Alan adı yoksa müsait olan bir alan adını temin ederiz. Tüm bu süreçlerde size birebir yardımcı oluyoruz.

Alan adınızı com.tr olarak almak isterseniz marka tescil evrağınızı ya da isim soyisim üzerinden alacaksanız kimlik kartınızı ilgili alan adı kayıt firmasına ibraz etmeniz gerekiyor. Belgeleri direkt siz ulaştırıyorsunuz mail yoluyla. Biz de ardından takip ediyoruz. Alan adlarının sahipliği sizde olacak şekilde hareket ediyoruz.
Domain word made of square letter word on wooden background.
02

Web Sitesi İçin Tema Seçin

www.ageekmarketer.com web sitesi tema demo adresimizden web sitenizin nasıl görünmesini istiyorsanız ona uygun bir seçim yapabilirsiniz. Siteye girdiğinizde kapak görsellerine tıkladığınızda ayrı bir web sitesi demosu açılır. Beğeninize göre bir görünüm bulana kadar incelemelere devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz demo temayı bize bildirmenizi bekleriz.
03

Web Sitesi Tasarımı ve Yayını

Tema seçiminizi yapmanızın ardından web sitenizi demo içeriklerle oluştururuz. Ardından sizden gelecek içerikleri tasnif ederiz. Hizmetlerinizle ve hedef kitlenizle uyumlu görsel ve videoları lisanslayarak sitenizde kullanırız.
04

Yayın Sonrası Online Eğitim

Web sitenizin tüm içerikleri ve ayarları tamamlandıktan sonra sayfa görünüm ve güvenlik testleri yapılır. Öte yandan revize taleplerinizi değerlendirerek sitede uygularız.

Ardından yayın sağlanır ve 1 saat ücretsiz panel eğitimi için randevu almanız beklenir.

Web Tasarım ile oluşturulan sitelerin özellikleri

Sizin için oluşturduğumuz web sitelerinin hangi faydalı özelliklere sahip olduğu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenli Web Sitesi

Her türlü web sisteminde öncelik verdiğimiz ve en çok önemsediğimiz konu GÜVENLİK'tir.

Bir web sitesinin güvenliği zayıf ise kötü amaçlı kişiler tarafından zararlı yazılımlar yüklenerek kırılabilir, kullanıcı verileri başkalarının eline geçebilir, ziyaretçilere virüs/malware içeren çerezler yüklettirilebilir.

Bu durumda hem web sitesi sahibi kişi ya da kurumun itibarı zedelenir hem de KVKK ve diğer mevzuatlar çerçevesinde maddi yaptırımlarla karşı karşıya kalınabilir.

Güvenliği sağlamak adına öncelikle standart koruma eklentilerini (Firewall, Malware Tarama, Eklenti Güvenlik Kontrol vb.) web sitesinde kurarız, ayarlarını yaparız. İlerleyen süreçte ise güvenlik programlarının sistemi nasıl koruduğunu rutin olarak kontrol ederiz.

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Her geçen gün daha fazla insan web sitelerine mobil cihazlarından / cep telefonlarından giriyor.

Dolayısı ile web sitelerinin mobil cihazlarda görünümünün bilgisayar ekranlarında görünen versiyonundan farklı olması gerekiyor.

Yaptığımız web siteleri kendi görünümünü ziyaretçinin girdiği cihaza göre otomatik ayarlar. Böylece her cihazda web siteleri son derece düzgün gözükür ve kolay ziyaret edilebilir.

Lisanslı Görsel/Video Kullanımı

Web sitelerinde kullanılacak imaj ve videolar ne kadar kaliteli olursa o kadar çekici ve modern bir görünüm elde edilir.

Bu yüzden normalde ücretli bir servise sahip Lisanslı İmaj temin sitesindeki uzun dönemli üyeliğimiz sayesinde sizlerle gerçekleştirdiğimiz web projelerinde ticari kullanıma uygun imaj/video elementlerini sizlere ekstra ücret yansıtmadan temin eder ve kullanırız.

Yönetim Panelli Web Sitesi

Web sitelerinde sayfa, blog yazısı, ürün oluşturma, web sitesi iletişim formlarını düzenleme vb. içerik yönetim işlemlerini yapabilmeniz için var olan web sitesi yönetim paneli standart bir özelliktir.

Temel eğitim ile panelin özelliklerini deneyimleyebiliyorsunuz. Ayrıca her türlü içeriğin güncellenmesi için bizim vereceğimiz destekten de yararlanabiliyorsunuz.

Web Sitesi İçin Tema Seçin

www.ageekmarketer.com web sitesi tema demo adresimizden web sitenizin nasıl görünmesini istiyorsanız ona uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde kapak görsellerine tıkladığınızda ayrı bir web sitesi demosu açılır. Beğeninize göre bir görünüm bulana kadar incelemelere devam edebilirsiniz. Seçtiğiniz demo temayı bize bildirmenizi bekleriz.

E-Ticaret'e Hazır Web Sitesi

İhtiyacınız ve planınız web sitenizde aynı zamanda E-Ticaret özellliği ile ürün ve hizmet satmak olduğunda bu konuda destek verebiliyoruz.

Ek bir özellik olarak web sitenizde sanal pos altyapısı ile online ödeme entegrasyonu yapılandırıyoruz. Altyapı olarak iyzico ödeme sistemi ile çalışıyoruz.

Kullanıcı kredi kartı bilgilerinin sisteminizde tutulmadan işlem yapılması sağlandığından sistem de daha güvenli olur.

E-Ticaret sistemlerinin mevzuata uygun olarak çalışması için ihtiyaç duyacağınız hukuki metinleri oluşturmanız için sizlere danışmanlık veriyoruz.

İşinizi Kolaylaştırmak İstiyoruz

Web tasarım hizmetimizle ilgili verdiğimiz bilgileri size detaylı olarak online görüşme ile izah etmemizi isterseniz ücretsiz olarak hemen randevu alabilirsiniz. Randevu sayfamızda uygun bir tarih için kayıt olabilirsiniz.

Web Hizmetleri Detaylı Sunum Talep Sayfası

web-hizmetleri-talep-formu
Web Tasarım Hizmeti Talep Formu (#17) (#20)

Web Hizmetlerimizin Detaylı Sunumunu Formu Doldurarak Elde Edebilirsiniz

Hizmet anlayışımız işletmelerin çevrimiçi varlıklarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olarak hedef kitleye ulaşma, marka bilinirliği artırma ve dönüşümleri optimize etme stratejilerini geliştirme sürecini kapsar.

Dijital pazarlama trendlerini takip ederek ve özelleştirilmiş yaklaşımlarla müşterilere etkili dijital stratejiler sunmayı amaçlıyoruz.