Esentepe Mh. Keskin Kalem Sk. Arya Plaza No:17 K:1 D:2/A Şişli/İstanbul
0

Sepet

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sosyal Medya İçin İçerik Oluşturma

Sosyal medya çalışmalarımızla ilgili hizmetlerin ödemesini ön ödeme olarak alırız. Havale ya da kredi kartı ile ödeme imkanı bulunuyor.

Her bir paylaşım, Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin için hazırlanır ve ilgili platformun görsel boyut ve diğer standartlarına göre özel olarak uyarlanır, ardından paylaşılır.

İçerikleri hem yazı olarak hem de dizayn olarak biz hazırlıyoruz. Bir çok sektörde 10 yılı aşkın tecrübemiz ile edindiğimiz ve edinmeye devam ettiğimiz tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz içerikleri sizlerle iletişimi sıkı tutarak teyit ediyoruz.

Tüm sosyal medya hesaplarının tek sahibi sizler oluyorsunuz. Siz yetki verdiğiniz sürece içerik üretmek üzere devrede olmakla beraber sosyal medya hesaplarının sahipliği her zaman sizde olmaktadır.

Çalışmalarımızda kullanılan her türlü görsel, video ve ses içerikleri firmanızın projelerine özel olarak lisanslanır. Bu lisanslamalar için ekstra ücret yansıtılmaz. Fiyatlar adımında izah ettiğimiz fiyatlara dahildir.
Bu lisanslama sayesinde paylaşımlar için hazırlanan içerikler konusunda ileride telif hakları konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Tüm lisanslamalar projeye göre arşivlenir. Böylece ileride görsel telif sahipleri tarafınıza/tarafımıza ulaşarak lisans sorarlarsa anında yanıtlama imkanı oluşur.

Nasıl İçerik Üretiyoruz?

Sizlerin tarafında iletişimi sağlayacak bir ya da birkaç kişi belirlenmesi ile birlikte ilk etapta 1 saatlik ZOOM görüşmesi ile paylaşım düşünceleriniz, bizim iş takip sistemini CRM çerçevesinden nasıl kullanabileceğiniz ve birbirimizle hangi kanallardan nasıl iletişim kurabileceğimiz konularında değerlendirme yaparız.

*  Görüşmemizde belirlediğimiz ilkeler ve yöntemler çerçevesinde çalışmalar başlar.
*  Ürün, hizmet ve etkinliklerinizle ilgili paylaşımlar için takvimi oluştururuz.
* Genellikle düşünülen paylaşımların en az 1 gün öncesinde karşılıklı olarak bilgilendirme ve değerlendirmelerin tamamlanmasını tercih ederiz.
*  Paylaşım fikir ve içeriklerin her zaman sizden gelmesini beklemeyiz.
* Piyasa tecrübemiz, takiplerimiz çerçevesinde sizlere de öneriler sunarız.

Sosyal-Medya-Yonetimi-Sunumu-Ayaner-Websel-Donusum-GER3ZavuLV_Sayfa_16-1024x576
Sosyal-Medya-Yonetimi-Sunumu-Ayaner-Websel-Donusum-GER3ZavuLV_Sayfa_17-2-1024x418

Örnek Çalışmalar

Sosyal medya için hazırladığımız içeriklerden bazılarını inceleyebilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştırmak İstiyoruz

Web tasarım hizmetimizle ilgili verdiğimiz bilgileri size detaylı olarak online görüşme ile izah etmemizi isterseniz ücretsiz olarak hemen randevu alabilirsiniz. Randevu sayfamızda uygun bir tarih için kayıt olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında sayfalarımızdan edindiğiniz bilgileri size daha detaylı olarak mail ve telefonla izah etmemizi isterseniz web tasarım hizmetlerimizle ilgili talep formumuzu doldurabilirsiniz.